• Call : 8 608 30100, 8 643 43777

Mokymo lygiai: pamokų temos ir jų tikslaikontaktai

Pirmus dvejus mokymo metus mokiname pagal Here‘s Patch the Puppy dviejų lygių kurso programą, skirtą 3–7 metų vaikams mokyti anglų kalbos ankstyvuoju laikotarpiu.

Kursą sudaro 6 temos. Kiekvieną temą sudaro 6 skyriai (pamokos) su dviem dainelėm. 7-ame skyriuje (pamokoje) vaikams suteikiama nauja galimybė pritaikyti išmoktą medžiagą per naują situaciją žaidžiant žaismingus, linksmus žaidimus, vaidinant, šokant ir dainuojant. Per šį užsiėmimą gaminamos popierinės lėlės, kuriomis vaidinama. 8-ame skyriuje (pamokoje) atliekama visa, ko buvo mokomasi ankstesnėse pamokėlėse vaidinant ir dainuojant karaokės daineles.

Kiekviena pamokėlė prasideda skatinimo užduotimi, kai surandamas šuniukas ir su juo pasisveikinama. Vėliau atliekamos įvairios „Ryto rato“ (angl. „Circle“) užduotys, tada užsiėmimai prie stalo (angl. „Table time activities“) ir baigiama atsisveikinimo (angl. „Bye-bye“) užduotėle.

Trečiais metais vaikučius mokome pagal “Fly High 1” programą. „Fly High“ yra pažinti ir mokytis skatinantis kursas, skirtas intensyviau besimokantiems vaikams nuo 6 metų.

Kurso tikslas – suteikti tvirtą anglų kalbos pagrindą ir įvairaus sudėtingumo užduotimis augintivaikų galimybes. „Fly High“ kurso metu vaikai sukaupia naudingą žodyną, išmoksta tinkamai vartoti gramatines struktūras. Taip pat lavinami ir tobulinami skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai. Vaikai išmoksta geriausiai naudodami smagią, jiems patrauklią medžiagą, lavinančiąvaizduotę ir leidžiančiąlabiau pasitikėti savo jėgomis ir sugebėjimais. Pamoka vaikams turi būti maloni. Todėl pagrindinis „Fly High“ siekis – motyvuojančiomis užduotimis, žaidimais, dainomis ir vaidinimais sukurti teigiamą požiūrį į anglų kalbą ir į mokymosi procesą. Todėl „Fly High“ kurso knyga pristato mėgstamus veikėjus, linksmas istorijas ir suteikia vaikams daug džiaugsmo. Siūlomas platus veiklų spektras, todėl šio kurso metu gali vaikai, įsisavinantysinformaciją skirtingais būdais: regimuoju, girdimuoju,jutiminiu, muzikiniu, vidiniu.

  • 1 Mokymo lygis
  • 2 Mokymo lygis
  • 3 Mokymo lygis