• VšĮ  Mažieji šnekučiai  - viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių 2018 metais.
  • Call : 8 608 30100, 8 643 43777

Mokytojai yra atsidavę, kvalifikuoti ir mylintys savo profesiją žmonės, kurie nori padėti jūsų vaikui puikiai išmokti anglų kalbą. Jie visuomet palaiko vaiką ir padeda jam mokytis. Kad pasiektų gerų rezultatų, mokytojai:kontaktai

    • stebi vaiko elgseną, progresą pamokėlių metu, nustato jo specifinius interesus, gebėjimus ir poreikius, kad panaudotų šią informaciją mokymo metu;
    • skatina vaiką nebijoti ir drąsiai rodyti savo gebėjimus, mokymo proceso metu atrasti naujų žinių, susipažinti su aplinkiniu pasauliu;
    • skatina aktyviai dalyvauti visose pamokėlės veiklose;
  • padeda jūsų vaikui iškilusių sunkumų atveju, kad jis neatsiliktų nuo kitų vaikų ir neprarastų noro mokytis.

Mokytojai sukuria vaikui reikalingą aplinką, ir suteikia priemones, kad vystytųsi vaiko smalsumas ir drąsa, atkaklumas, dėmesingumas, atsakingumas, kruopštumas, įgytų žinių pritaikymas naujose situacijose, savitvarda, žaismingumas, kūrybiškumas, vaizduotė, bendravimas ir bendradarbiavimas.

Lietuvos edukologijos universitete baigiau anglų filologijos studijas, o „Mažuosiuose šnekučiuose“ dirbu nuo 2014 m.

Mėgstu literatūrą, teatrą, muziką. Vienerius metus savanoriavau paramos ir labdaros fonde „Mamų unija”.

Gyvenu vedama širdies, o ji niekada neklysta. Pats geriausias atlygis už darbą – vaiko šypsena, kuri atveria galimybes augti ir tobulėti. Vaikai – mūsų ateitis, svarbu jiems netrukdyti patirti ir pažinti.

Svarbiausia gyvenime – išmokti atiduoti meilę ir ją įsileisti.

086

Mokytoja Aliona baigė anglų filologijos bakalauro studijas ir įgijo mokytojo kvalifikaciją Lietuvos edukologijos universitete. Ji turi 4,5 m. pedagoginio darbo patirtį.

Keletas žodžių apie darbą su vaikais

Mokytojai svarbiausia rasti būdą, kaip prie kiekvieno vaiko prieiti individualiai, kadangi užmegzti teigiamą emocinį ryšį su vaiku ir įgyti jo pasitikėjimą labai svarbu. Tik tuomet mokymosi procesas tampa sklandus. Mokytojai labai svarbus kūrybiškumas. Ji stengiasi, kad vaikams būtų linksma ir nenuobodu, tad į kiekvieną užduotį žvelgia kūrybiškai.

Gyvenimo kredo

Neužmiršk daryti to, kas neįmanoma, kad pasiektum tai, kas įmanoma. Niekada nesakyk niekada.

Mėgstamiausia citata

„Nėra pasaulyje tokio kalno, kurio galų gale nepasieks atkaklumas.“ (Č. Dikensas)

Tuometiniame Lietuvos pedagoginiame universitete baigiau anglų filologijos bakalauro ir politinės sociologijos magistro studijas.

Darbe su vaikais mane nuo mažumės įsivaizdavo dauguma mane pažinojusių žmonių, kadangi niekad nepraleisdavau progos atsidurti tarp mažųjų, mokėjau prie jų prieiti ir su jais sutarti. Tad 2012 m., gavusi pasiūlymą dirbti „Mažuosiuose šnekučiuose“, nedvejodama sutikau. Juolab, kad tikiu, jog gyvenime viskas vyksta tik į gera!

Darbas su vaikais nėra pats lengviausias užsiėmimas, tačiau jis žavi savo nenuspėjamumu ir nuolatine galimybe ne tik išmokyti mažuosius anglų kalbos žodelių, bet ir pasisemti iš jų savybių, kurias mes, suaugusieji, su amžiumi nustumiame šalin.

Lietuvos edukologijos universitete baigiau anglų k. filologijos studijas, įgijau mokytojo kvalifikaciją.

Pedagoginį darbą pradėjau su vyresnio amžiaus vaikais, dirbau pradinėse klasėse, bet smagiausia dirbti su ikimokyklinukais, todėl esu čia, „Mažuosiuose šnekučiuose”, kur dirbu jau nuo 2012 m.

Myliu vaikus, randu su jais bendrą kalbą. Jie tokie imlūs, smalsūs, nebijo būti savimi, dalijasi savo mintimis, istorijomis, bet pagrindinė jų užduotis – žaisti. Kaip smagu, kai žaisdami jie nejučia įsitraukia į anglų kalbos mokymąsi! Dirbant su vaikais iš širdies, neįmanoma stovėti vietoje. Mažų žmogelių apsuptyje, tarsi bitučių avilyje, vyksta nuolatinis judėjimas.

Mano mėgstama prancūzų eseisto Ž. Žuberto mintis: „Mokyti – reiškia dvigubai mokytis.“

Lietuvos edukologijos universitete baigiau anglų filologijos bakalauro studijas, įgijau mokytojo kvalifikaciją. Privačiai mokau anglų k. įvairaus amžiaus mokinius, o nuo 2013 m. dirbu „Mažuosiuose šnekučiuose“.

Dirbdama su vaikais supratau, kad svarbiausia su jais susidraugauti ir sudominti tuo, ko mokai.

Mano mėgstamiausias posakis – devynis kartus pamatuok ir tik dešimtą kirpk.

Lietuvos edukologijos universitete esu baigusi anglų k. filologijos studijas, o „Mažuosiuose šnekučiuose“ dirbu nuo 2014 m.

Myliu savo darbą dėl daugelio priežasčių, bet smagiausia yra tai, kad su vaikais niekada nebūna nuobodu: kiekviena darbo diena atneša naujas patirtis, o vaikų smalsumas neleidžia stovėti vietoje.

Man patinka amerikiečių psichologės A.Gopkin posakis: ,,Vaiko protas primena žibintą – jis apšviečia viską aplink”.

Teisės ir verslo kolegijoje esu įgijusi anglų k. vertėjo specialybę, nuo 2017 m. dirbu su „Mažųjų šnekučių“ mokinukais. Myliu vaikus ir savo darbą!

Gyvenime vadovaujuosi šiuo Heraklito posakiu: ,,Gyvenk su žmonėmis taip, kad tavo draugai netaptų priešais, o priešai taptų draugais”.

Mokiausi Providence College, Kanadoje. 2000 m. ten baigiau tarpkultūrines bakalauro studijas, kurių metu specializavausi, kaip dėstyti anglų kalbą kitakalbiams, įgijau mokytojo kvalifikaciją.

Grįžusi į Lietuvą, 14 metų dirbau anglų kalbos kursuose bei mokiau suaugusiuosius LCC tarptautiniame universitete, Klaipėdoje. Universitete įkūrus dieninę anglų kalbos mokyklėlę vaikams, penkerius metus dirbau su vaikais, padėjau rengiant kalbos vasaros stovyklas.

Darbas su vaikais labai įtraukė – mokant juos buvo galima ir žaisti, ir dainuoti, ir šokti, ir vaidinti. „Mažuosiuose šnekučiuose” dirbti pradėjau 2017 m.

Vadovaujuosi nuostata, jog kiekviena diena yra nauja diena – jei nepavyko vakar, pavyks šiandien, o jei ir ne šiandien, tai – rytoj.

2017 m. baigiau studijas Lietuvos Edukologijos universitete, tačiau dar bestudijuodama ėmiausi anglų kalbos būrelio mokytojos darbo darželyje – pas vaikus atvedė širdis ir, veikiausiai, likimas. Po studijų metus dirbau ikimokyklinio ugdymo pedagoge, ir tuomet kelias nuvingiavo ,,Mažųjų šnekučių” link, kur vaikučius mokau nuo 2018 m.

Laisvu laiku skaitau, užsiimu “Web dizainu”, domiuosi viduramžių Lietuvos ir pasaulio istorija.

Dirbdama su vaikais įsitikinau, kad jie gali mane išmokyti tiek pat daug, kiek ir aš juos. Kiekviena šypsena, ištiestos rankos verčia eiti pirmyn ir nušviečia net niūriausią dieną.

Mano mėgstamiausias posakis: “Daug išmokau iš savo mokytojų, dar daugiau iš savo draugų, bet daugiausia iš savo mokinių.” (Iš Talmudo)

2014 m. baigiau studijas Lietuvos Edukologijos universitete ir įgijau mokytojos kvalifikaciją. Nors į pedagoginį darbą intensyviau įsitraukiau tik 2018 metais, tačiau būtent darbe su ikimokyklinio amžiaus vaikais atradau savo pašaukimą.

Darbas su vaikais yra žavus tuo, kad kiekviena diena būna skirtinga. O labiausiai mane žavi didelės vaikų akys, kai pamato įdomų žaidimą ar daiktus, skirtus atitinkamai veiklai atlikti. Man patinka darbas su vaikais, nes galiu kurti savo žaidimus, užduotis, pritaikyti savo vaikystės žaislus šiuolaikiniams vaikams ir taip paįvairinti jų mokymąsi.

Visada ir visur stengiuosi vadovautis posakiu “elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi”.

Esu baigusi Technikos kalbos vertimą ir redagavimą (anglų k.) Kauno technologijos universitete. Vienerius metus dirbau anglų kalbos mokytoja Tauragės „Versmės” gimnazijoje, vėliau Lietuvos-Norvegijos įmonėje,  o nuo 2015 m. dirbu „Mažuosiuose šnekučiuose“

Bendraudama su vaiku stengiuosi nepamiršti kažkada perskaityto žymaus lenkų pedagogo Januszo Korczako patarimo: „Nepamiršk, kad patys svarbiausi žmogaus susitikimai – tai susitikimai su vaikais. Kreipk į juos didesnį dėmesį – mes niekada negalime žinoti, ką sutinkame vaikelyje.“