• VšĮ  Mažieji šnekučiai  - viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių 2018 metais.
  • Call : 8 608 30100, 8 643 43777

Esu Dalia Gečaitė-Brasiūnienė. 2012 metais įkūriau viešąją įstaigą „Mažieji šnekučiai“ ir esu jos direktorė. Man ne visai tinka šis pareigų pavadinimas, nes kartu esu ir metodininkė, mokytoja, administratorė, konsultantė bei visų kitų svarbių reikalų šioje įstaigoje darytoja. Visų pirma jaučiu milžinišką atsakomybę už vaikus, pamokų kokybę, tėvelių lūkesčius, mokytojų darbo sąlygas. Mano darbas nuostabus – kasmet didelis būrys mažųjų mokinukų mokosi anglų kalbos bei tobulina kitas savo kompetencijas.

Idėja apie šią mokyklėlę kilo 2011 metais. Pati auginu 4 vaikus, tad vaikų aktualijos, poreikiai bei lavinimas buvo ir yra kasdienis rūpestis, aplink juos sukasi mano pasaulis.

Baigiau anglų kalbos filologijos studijas su mokytojo kvalifikacija. Domėjausi ir aiškiai mačiau augančias ikimokyklinio anglų kalbos mokymo tendencijas pasaulyje bei augantį anglų kalbos poreikį Lietuvoje. Labiausiai širdį glosto, kai mažųjų mokinukų tėveliai pasakoja, kaip užsienyje vaikai panaudoja anglų kalbos žinias bendraudami, kai tėveliai mato vaikus žaidžiant ar dainuojant angliškai, kai vaikams daug lengviau mokytis mokykloje, nes jie jau atsineša į pamokas nemažą bagažą žinių iš darželio anglų kalbos pamokėlių.

Pamokų tikslas – suteikti vaikams žinių, naujų patyrimų, džiaugsmo, kurį jie patiria smagių užsiėmimų metu. Juk visas šis turtas padeda formuoti visavertę, savimi pasitikinčią, protingą ir laimingą asmenybę.