• VšĮ  Mažieji šnekučiai  - viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių 2018 metais.
  • Call : 8 608 30100, 8 643 43777

Jūsų 2 proc. kilniam tikslui!kontaktai

Kviečiame Jus skirti 2 proc. pajamų mokesčio mums, „Mažiesiems šnekučiams“, kad ir toliau galėtume daryti gerus darbus, padėti augti gyvenimo nelepinamiems vaikams.

2016 m.-2018 m. „Mažųjų šnekučių“ anglų k. pamokėles nemokamai lankė du  našlaičiai, trys daugiavaikių šeimų vaikai ir penki vaikai iš socialiai remtinų šeimų. Gera dalintis žiniomis ir gera nuotaika.

2014/2015 mokslo metais nemokamai mokėme dešimt vaikų iš socialiai remtinų šeimų. Šias sunkiai besiverčiančias šeimas atrinkome kartu su darželio administracija. Išgirdę nelaimingos vaikystės istorijas negalėjome likti abejingi žingeidiems vaikams, kurie kartu su bendraamžiais nori eiti į pamokėles ir pramokti anglų kalbos.

2013/2014 mokslo metais kiekviename darželyje, kuriame vyko „Mažųjų šnekučių“ pamokėlės, po vieną vaiką iš daugiavaikės šeimos anglų kalbos galėjo mokytis nemokamai.

Septyni Vilniaus vaikų l./d. „Kurpaitė“ vaikai dėkoja Jums už tai, kad 2012/2013 m. suteikėte jiems galimybę nemokamai mokytis anglų kalbos. Šie vaikai svajoja niekuo nesiskirti nuo bendraamžių, yra smalsūs ir nori mokytis. Manome, jog tai, kad jie auga nepasiturinčiose šeimose, neturėtų jiems kliudyti dėti tvirtus anglų kalbos žinių pagrindus.