• VšĮ Mažieji šnekučiai - viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių 2018 metais.
 • Call : 8 608 30100, 8 643 43777

VšĮ „Mažieji šnekučiai“ anglų kalbos pamokos, anglų kalba vaikams

Tėvelių atsiliepimai apie vaikų pažangą

  Jūsų vardas ir pavardė (privaloma)

  Jūsų el. paštas (privaloma)

  Atsiliepimas/Klausimas

  Laba diena. Stovykla buvo nuostabi! Hubertas gerai ir turiningai praleido laiką. Labai įdomios išvykos buvo. Liko patenkintas ir sužavėtas. Ačiū vadovėms 🙂 Huberto mama
  Laba diena, trukdo Jus, stovyklautojo Konrado mama, noriu padėkoti už nuostabų ir prasmingą laiką jūsų stovykloje! Konradas kiekvieną dieną, namo grįždavo pilnas įspūdžių ir džiaugsmo, vis paklausdamas, ar rytoj dar važiuosiu į stovyklą?! Ačiū už Jūsų idėją, ačiū mokytojoms, kurios buvo visada geros nuotaikos, malonios ir dėmesingos. Kitais metais ir vėl labai lauksim pakvietimo pas Jus. Manau, būsim ne vieni ir rekomenduosim Jūsų stovyklą visiems savo draugams.
  Sveiki, norėjau pasiklausti, kokią kaina šių užsiėmimų? Kada prasidėtų pirmosios pamokėlės? Pagarbiai, Laura – Laba diena, Pamokėlės prasideda rugsėjo pradžioje, tačiau pradžiai reikia sužinoti ar Jūsų darželyje anglų kalbos pamokėles veda Mažųjų šnekučių mokytoja. Kokį darželį lanko Jūsų vaikas?
  Šiandien Žvangutyje buvo parodomoji anglų pamokėlė. Visada maniau savo vaiką esant kuklų ir sunkiai bendraujantį, bet šiandien pamačiau kaip jis dalyvauja veikloje, dainuoja angliškai, o svarbiausia, kad nuolat šypsojosi! Esu daugiau nei patenkinta 🙂 – Dėkojame už gražų žodį. Džiaugiamės, kad Jūs esate patenkinti. Tikimės, kad pažintis su anglų kalba pamokėlėse, padės vaikui tobulinti kalbos žinias ir kitus vaiko gabumus.
  – Mes jau išeiname iš darželio, ši savaitė paskutinė. Norime, padėkoti, už nuostabias, žaismingas, naudingas anglų kalbos pamokėles. Linkime ir toliau mokyti mūsų mažuosius darželinukus. Pagarbiai, Dovilė Ček-Čegytė ir Pijus Ček-Čegys (VLD RYTAS, Pelėdžiukų gr.)
  – Jau po pirmosios pamokėlės mūsų 3 metų sūnus galėjo pasakyti kelis žodžius angliškai. Dabar jis jau kalba sakiniais! Puiki programa, nuostabi mokytoja - neįtikėtini rezultatai :)Ačiū, mažieji šnekučiai, nesitikėjau, kad taip greitai ir lengvai mažylis gali tiek daug išmokti! 🙂
  – Noriu trumpai papasakoti, kokį rezultatą duoda jūsų žaidimai – pamokėles. Vaikai žaidė „alias“ – kur žiūrėdami į kortelę su paveikslėliu turi nupasakoti kitam ką mato, kad šis atspėtų žodį. Sofija bandė Kostui apibūdinti dramblį, bet jam niekaip nepavyko atspėti. Tada jinai sako „elephant“, o Kostas – „aa, tai dramblys“.
  – Kiekviena karta sugrizus is pamokeliu dukryte dainuodavo daineles ir vis moke teveli anglu kalbos! Tikrai nesitikejome, kad galima pasiekti tokiu rezultatu! Kaskart naujos uzduoteles ir angliski zodeliai taip graziai skambedavo is dukrytes lupu! Siemet jau eisim i mokykla, bet tikrai ir toliau mokysimes anglu kalbos. Labai aciu mokytojoms uz toki zaisminga, linksma, idomu mokyma, tai bus geras pagrindas tolesniam tobulejimui!!!!
  – Norėčiau pasidžiaugti ir padėkoti. Rezultatas - neįtikėtinas. Tikrai nesitikėjom:) Nuspręsdami lankyti pamokėlės tenorėjom, kad bent truputį girdėtų kalbą ir tiek. Bet kad šitiek žodžių per metus sužinos, tai tikrai nesitikėjom. Labai Jums ačiū už puikų darbą! Pagarbiai Mama Aušra
  – Mūsų dukrelė Agota labai džiaugiasi pamokėlėmis, mes taip pat pastebime, kad ji gana imli kalbai. Ačiū!
  – Mokytoja Justina labai miela, lengvai atranda kelią į kiekvieno vaiko širdelę. Justinos šiltas ir betarpiškas bendravimas „paperka“ vaikus jau pirmo užsiėmimo metu. Pamokos medžiagą mažiesiems pateikia įdomiai ir žaismingai, todėl vaikai nesijaučia lyg pamokoje, o tiesiog mėgaujasi ir džiaugiasi anglu kalbos mokymosi procesu. Vaikai kiekvieną kartą atvykę į pamoką džiaugsmingai pasitinka Justiną ir puolą jai į glėbį. Tiek tėvai, tiek mažieji mokiniai labai dėkingi Justinai už nuostabias anglų kalbos pažinimo akimirkas.
  – Vaikas eina į anglų pamokėlę kaip į šventę, grįžta labai patenkintas. Parneša namo darbelį, kurį atlieka pamokėlių metu. Sūnus kartoja žodelius kuriuos išmoko. Atpažįsta žodelius kai žiūri animaciją anglų kalba. Tikrai verta lavinti savo vaiką nuo mažų dienų.
  – Labai gražios, profesionalios vaikų pamokėlės. Patiko pedagogių darbo metodika, vaikų įtraukimas į mokomąją veiklą, mokytojų kūrybingumas ir artistiškumas. Mano vaikai patenkinti, išmoksta ne tik naujų žodelių, bet ir dainelių 🙂