Dažniausiai užduodami klausimai

Ar vaikai, turintys logopedinių sutrikimų, gali lankyti pamokėles?
Logopedai rekomenduoja lankyti šį būrelį, net jei vaikas turi logopedinių problemų – programa su smagiais žaidimais ir dainelėmis leis vaikui atsipalaiduoti ir laisviau reikštis. Būrelio lankyti nerekomenduojama tik jei yra diagnozuotas kalbos neišsivystymas.
Ar galima pradėti lankyti būrelį, jei vaikui dar nėra 3 metų?
Taip. Kiekvienas vaikas yra individualus, turi skirtingų sugebėjimų, pomėgių. Užsiėmimų metu mokytoja ypač stebės tokį vaiką – vertins, ar jis sugeba sutelkti dėmesį visą pamoką, ar noriai dalyvauja užsiėmimuose. Jei pastebės, kad vaikui dar per anksti, pamokėlė per ilga aktyviai dalyvauti, būtinai praneš tėvams, kad vertėtų pabandyti po pusmečio. Vaikai greitai auga ir mokosi, tad tai, kas prieš kelis mėnesius atrodė dar per sudėtinga, praėjus nedideliam laiko tarpui gali pasirodyti visai paprasta. Todėl drąsiai išbandykite būrelį ir tik tuomet kartu įvertinsime, ar jūsų vaikui jau tinka.
Ar vaikai mokomi rašyti?
Ne, vaikai nemokomi nei rašyti, nei skaityti. Vaikai gali būti mokomi skaityti tik tuomet, jei būrelį lanko jau 3 metus ir pagal poreikį prireikia sudėtingesnių užduočių. Kai vaikai turi didelį bagažą angliškų žodžių ir žinių, gali būti integruojamos raidžių mokymo ir skaitymo užduotis.
Kaip atsiskaityti už pamokėles? Kiek jos trunka?
Pamokėlės vyksta 2 kartus per savaitę po 30 min. Pasirašome su tėveliais sutartis, kuriose išsamiai aprašyta atsiskaitymo tvarka ir paslaugos teikimo sąlygos.

Šiais mokslo metais 10 procentų nuolaida nuo pirmos pamokėlės taikoma, kai pamokėles lanko 2 vaikai iš 1 šeimos.
Kaip sužinoti, kiek reikia mokėti už praėjusį mėnesį?
Sąskaitas tėveliai gauna elektroniniu paštu. Jose nurodyta, kiek pamokėlių per mėnesį lankė vaikas, jei taikomos nuolaidos – nuolaidos dydis.
Ar reikia užsiėmimams pirkti papildomų priemonių?
Nereikia, mokytoja atneša vaikams dalomąją medžiagą ir visas pamokėlėms reikalingas priemones.
Ar galima lankyti tik kartą per savaitę, pvz., tik antradieniais?
Galima. Vaikas neatsiliks nuo kitų, nes temą mokomės 6-8 pamokų, o pradėję naujas temas taip pat pakartojame vaikų mėgstamas veiklas iš ankstesnių temų.
Jei vaikas dažnai serga, gal jis atsiliks, negalės pasivyti kitų grupės vaikų?
Kadangi vieną temą mokomės ilgai, o vėliau dar ir pakartojame mėgstamas temas, kad vaikai geriau įsimintų, dėl ligos ar kitų priežasčių pamokėles praleidęs vaikas turės galimybę išmokti tai, ką išmoko ir visas pamokėles lankę draugai.
Ar pradėjus mokytis anglų k. dabar, pradėjus eiti į mokyklą vaikams bus nebeįdomu – jie ir taip mokės anglų kalbą?
Mokykloje vaikui bus lengviau – jis galės sutelkti dėmesį į rašybą, kuri anglų kalboje skiriasi nuo tarimo. Taip pat vaikas bus susipažinęs su anglų kalba įdomiame ir smagiame kontekste, todėl mokykloje noriau imsis kalbos, lengviau įsisavins naujas žinias.
Scroll to Top